AlillA

Sortuj produkty
sortuj wg :

Cienie Alilla to luksusowe produkty najwyższej jakości prosto z Polski.

Są nie tylko mineralne ale również hipoalergiczne, nie powodują podrażnień ani nie wysuszają skóry dzięki czemu świetnie sprawdzają się z cerą suchą, mieszaną a nawet tłustą.


Kosmetyki mineralne są również tymi najbezpieczniejszymi.

Nie mają właściwości zapychających pory skóry, dzięki czemu osiadając na powiece, tworzą naturalną barierę dla skóry, która chroni ją przed szkodliwymi działaniami czynników zewnętrznych.

Ale nie zapominajmy o najważniejszym - pomimo bariery, skóra nadal oddycha!

Cienie AlillA mają kilka bardzo cennych właściwości:

  • Są hipoalergiczne i dostosowane do cer wymagających szczególnej ochrony oraz delikatnej pielęgnacji
  • Kosmetyki mineralne mają naturalny skład przez co są trwałe i nie podrażniają delikatnej skóry.
  • Dzięki swoim właściwościom leczniczym doskonale radzą sobie z pochłanianiem sebum.
  • Kosmetyki te są lekkie i trwałe, przez co wyglądają na skórze bardzo naturalnie.
  • Są niezastąpione w makijażu dla kobiet ze skłonnościami alergicznymi, ponieważ posiadają organiczny  skład.


Cienie mineralne ze względu na swoją konsystencję, lubią osypywać się w trakcie aplikacji, dlatego najlepiej zacząć od makijażu oka.

 
Należy nakładać je pędzelkiem, dobierając odpowiednią metodę do efektu jaki chcemy osiągnąć.

Aby namalować precyzyjne, cienkie linie (efekt eyelinera) używamy główki ze skośną końcówką zaś z zaokrągloną do nakładania i rozcierania koloru.

 
Cienie można nanosić na bazę pod kosmetyki, co dodatkowo zwiększy ich przyczepność i  trwałość. Aplikacja na mokro sprawi, że makijaż stanie się mocniejszy, a przy nałożeniu podwójnym mogą się delikatnie tworzyć lśniące, holograficzne kolory, zmieniające się w zależności od kąta padania światła. Przy nakładaniu suchym pędzlem, uzyskamy efektmgiełki. W zależności od tego jak dużo nabierzemy proszku kosmetycznego na pędzelek, taka będzie intensywność koloru.

Luxurybynature.eu będzie posiadać produkty marki AlillA Cosmetics w stałej ofercie.

AlillA Cosmetics dba nie tylko o zdrowie kobiet, ale również o środowisko. Dzięki wykorzystaniu drewna
jako opakowanie na mineralne i naturalne kosmetyki, twórca dba o brak sztucznie wytworzonych odpadów, które zagrażałyby środowisku. Troszczy się o to, aby kosmetyki charakteryzowały się najwyższym bezpieczeństwem, jakością oraz parametrami skuteczności. Dba równiez o to, żeby cienie mineralne Alilla były łatwe w aplikacji, wyjątkowo wydajne i niezwykle trwałe. Każda receptura oraz gotowy produkt poddawany jest na poszczególnych etapach procesu produkcji rygorystycznym testom, kontroli jakości oraz badaniom laboratoryjnym. Z uwagi na specjalistyczny proces produkcji, odpowiednio przygotowana do tej roli osoba - nadzoruje mikrobiologiczną czystość każdej wyznaczonej partii produkcyjnej.

Produkty AlillA Cosmetics umieszczone zostały w ekskluzywnym opakowaniu wykonanym z drzewa Merbau (kraje pochodzenia-Indonezja, Malezja, Tajlandia). Jest to gatunek egzotycznego drewna niezwykle odpornego na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne, różnego rodzaju chemikalia, oraz niekorzystne działanie czynników biologicznych.

Szlachetność drewna które zostało wykonane do produkcji opakowania, naturalne końskie włosie użyte do pędzelka oraz najwyższej jakości kosmetyki sprawiają że jest to produkt prestiżowy.

Pędzelek z naturalnym włosiem i duża gama kolorystyczna pozwoli wykonać makijaż  na każdą okazję i zadowoli nawet najbardziej wymagające kobiety, spełniając ich oczekiwania.Statuetka Best of Health & Beauty 2017 dla Alilla Cosmetics
Statuetkę oraz Godło Best of Health & Beauty 2017 zdobyła marka AlillA Cosmetics za gamę naturalnych kosmetyków mineralnych, palet hipoalergicznych cieni do powiek AlillA Cosmetics w ekskluzywnym drewnianym etui.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl