Alkemie

Sortuj produkty
sortuj wg :

Alkemie to zupełnie nowy wymiar kosmetyki naturalnej. Połączenie wiekowych tradycji, wiedzy zielarzy, szeptunek i uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii.

 

Kosmetyk naturalny powinien być swoistym pokarmem dla skóry. Działać długotrwale i wielowymiarowo, tak by nasz naturalny skórny ekosystem, miał możliwość powrotu do równowagi, która jest jej niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania.

 

Informacje o naturalnych składnikach i ich unikalnych właściwościach, czerpane są u źródeł, od ludzi, którzy każdy z surowców badali przez lata, by wyekstrahować z nich to co najcenniejsze. Producent wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. W naturalnych produktach Alkemie, znajdziesz niespotykanie wysokie stężenie każdego z nich, ponieważ są dowody na to,
że właśnie wtedy osiągniemy pełnię zamierzonych efektów.

 

By mieć pewność, że dotrą we wskazane przez producenta miejsce, wykorzystywane są w pełni naturalne peptydy biomimetyczne i promotory przenikania przez naskórkowego. Działają one jak swoiste nośniki i magiczne wytrychy dla wszystkich substancji, które producent zawarł w recepturach naturalnych kosmetyków Alkemie.

1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl