Be The Sky Girl

Sortuj produkty
sortuj wg :

Marka Be The Sky Girl, urodziła się z pasji, przyjaźni oraz chęci zrobienia dobrych rzeczy, które
będą wspierały kobiety. Wierzcie nam, to nie tylko naturalne, super jakości kosmetyki - to styl życia
i wartości.
Mamy przyjemność bezpośredniej współpracy z Właścicielkami marki - polskie kosmetyki naturalne, polskie szalone i pełne energii dziewczyny - czego chcieć więcej? :)


Kosmetyki są w pełni naturalne, zrobione z sercem i w najwyższej jakości – zawierają wysoko stężone ziołowe ekstrakty, które pielęgnują i dopieszczą każdą skórę.
Odchodząc od klasyki etykiet, marka Be The Sky Girl pokazuje, że naturalne może być też nowoczesne! Opakowania airless oraz najnowszej generacji technologie produkcyjne, gwarantują dwuletnią świeżość i trwałość kosmetyków.

Te kosmetyki naturalne, dbając o urodę, dbają też o zdrowie - nie zawierają żadnych szkodliwych substancji – parabenów, silikonów, PEG-ów, SLS-ów, SLES-ów, a do tego dają całą masę przyjemności podczas stosowania! Cudownie pachną, zostawiają skórę gładką, odmłodzoną, pięknie rozświetloną.

Za co je pokochaliśmy? 
Bo są sexy! Wyglądają intrygująco i bardzo kobieco. Każdy produkt zapakowany jest w funkcjonalny worek – gadżet: woreczek strunowy, który można ponownie wykorzystać na wiele sposobów

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl