Bentley Organic

Sortuj produkty
sortuj wg :

Bentley Organic powstał z pasji do produkcji mydła, która jest obecna w rodzinie Bentley od pięciu pokoleń.

Łącząc wiedzę specjalistyczną z innowacją, udało się wyprodukować unikalną gamę produktów ekologicznych z certyfikatem Soil Association dla Ciebie, Twojej rodziny i domu. Dostarczane produkty są o autentycznej ekologicznej integralności w przystępnej cenie, bez kompromisów w formułowaniu lub funkcjonowaniu - dzięki czemu organiczne wybory stylu życia są bardziej dostępne dla wszystkich.


Marka Bentley Organic powstała w Wielkiej Brytanii w 2006 roku, zaczynając od niewielkiej gamy ekologicznych mydeł. Marka została przyjęta z wielkim sukcesem i stale się rozwija, obecnie produkując produkty do pielęgnacji ciała, włosów, pielęgnacji niemowląt i unikalną gamę domowych środków czyszczących.

Misją producenta jest dostarczanie niedrogich alternatyw dla niecertyfikowanych konkurentów w cenach premium, dzięki czemu wybory ekologicznego stylu życia są dostępne na szerszym rynku.
Aby tego dokonać, popierane są dwie kluczowe filozofie:

po pierwsze, że wszystkie produkty posiadają certyfikat Soil Association jako gwarancję dla  konsumentów na ich integralność organiczną

po drugie, że  "jesteśmy z Ziemi, nic nie kosztując Ziemi”, ponieważ jako zintegrowany producent i dostawca jest w stanie zaoferować Klientom produkt o lepszej wartości - uważa, że produkty ekologiczne powinny być wszechobecne, a nie premium.

W 2000 r. - a następnie ponownie w 2007 r. - firma z dumą zdobyła nagrodę Queen's Award dla przedsiębiorstw, najbardziej prestiżową nagrodę w Wielkiej Brytanii za wyniki biznesowe.

Seria kosmetyków Skin Blossom by Bentley Organic jest czołową i najbardziej rozpoznawalną częścią marki.

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl