Polskie, luksusowe kosmetyki organiczne BioIQ Luxurybynature.eu

BIO IQ

Sortuj produkty
sortuj wg :

BIO IQ to polska marka kosmetyków naturalnych, powstała z pasji do zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z naturą. Pasję tę producent przelewa na swoje produkty - organiczne kosmetyki. 
Tworząc kosmetyki naturalne BIO IQ, producent zaufał inteligencji i mocy natury.
W kosmetykach nie ma dodatków chemicznego pochodzenia, które są nieprzyjazne skórze. Składy skomponowane są w 99,00 - 99,99% ze składników naturalnych, do 38,98% składników pochodzi z kontrolowanych upraw organicznych. 
Marka dba o to, aby wszystkie składniki pełniły właściwą rolę, znalazły się w produktach celowo, by odżywiać, regenerować, wzmacniać, harmonizować. Ponad 100 ekstraktów roślinnych służy urodzie. Pozyskiwane są w oparciu o rygory organizacji certyfikujących, dzięki czemu mamy pewność, że w ręce Klientów naszej drogerii ekologicznej trafia wartościowy, uczciwy kosmetyk, zgodny z deklaracjami. 
BioIQ jest pierwszą polską marką kosmetyków naturalnych, która otrzymała międzynarodowe certyfikaty ekologiczne Ecocert i Cosmebio na wszystkie swoje produkty, przyznawane kosmetykom prawdziwie naturalnym i organicznym . Aby sprostać rygorystycznym wymogom organizacji certyfikujących, kosmetyki powstają we francuskich i duńskich laboratoriach. Dzięki certyfikatom mamy pewność, że w ręce i na skórę trafia prawdziwie naturalnych, bezpieczny kosmetyk.


Producent dba także o to, aby produkty były etyczne, szanujemy naturę, a także pracę ludzką. Kosmetyki naturalne bez SLS produkowane z dbałością o poszanowanie środowiska. Dowodzi tego korzystając z surowców objętych znakiem Fair Trade. BioIQ to kosmetyki naturalne, które nie  są testowane na zwierzętach, w ich składnie nie znajdziemy składników pochodzących od zwierząt 
(za wyjątkiem mleka i miodu). Dzięki temu te produkty naturalne polecamy wegetarianom i weganom. Deklarowane przez producenta wartości znajdują odzwierciedlenie w jego filozofii piękna. Od momentu pozyskania składników, przez cały łańcuch dostawy do rąk naszych Klientów, producent monitoruje, aby proces ten odbywał się w sposób zrównoważony. Nawet opakowania tych kosmetyków naturalnych są w pełni recyklingowe oraz stworzone z tworzyw, które nie reagują w żaden sposób z zawartością kosmetyku. 


Symbolem marki BioIQ jest dmuchawiec, ma bowiem nadzieję, że pasja do zdrowego stylu życia i możliwość podejmowania świadomych wyborów, będzie roznosić się jak nasiona dmuchawca rozsiewane przez wiatr.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl