Coslys

Sortuj produkty
sortuj wg :

Marka COSLYS stara się w szczególności wykorzystywać naturalne, rodzime składniki, pochodzące z francuskich ogrodów i tradycyjnych gospodarstw, wszystko po to aby w jak największym stopniu zapewnić równowagę w środowisku.

Te naturalne kosmetyki nie zawierają S.L.S. (Sodium Laureth Sulfate) oraz parabenów i fenoksyetanolu. Wszystkie produkty są certyfikowane przez Ecocert. W celu zachowania naturalnych właściwości używanych składników, laboratoria producenta starają się wykorzystywać proste i nieagresywne metody przetwarzania.

Kosmetyki COSLYS są wysoce cenione przez francuskich ekspertów branży kosmetycznej i zostały wyróżnione w „Le Palmarès 2009 des cosmétiques” - przewodniku, który zawiera ponad 3300 produktów i ponad 250 marek kosmetyków. Każdy produkt, który publikowany jest w przewodniku, testowany jest przez niezależnych ekspertów m.in. przez naukowca, dermatologa, kosmetologa.

Marka Coslys otrzymała 29 nagród francuskiego przewodnika po najlepszych kosmetykach  „Guide des Meilleurs cosmétiques 2011-2012". Niezależne jury składające się z dermatologa, kosmetologa i naukowca, farmaceuty, perfumiarza, fryzjera i estetyka przebadało 5 500 produktów kosmetycznych, wśród 310 marek.

Pod uwagę wzięto sześć głównych kryteriów:

•    wartość składu i skuteczność
•    tolerancja przez skórę
•    przyjemność z użytkowania
•    oznakowanie zgodne z przepisami
•    jakość w stosunku do ceny
•    zasada ostrożności (potencjalnych toksycznych zanieczyszczeń).

Ponad dwadzieścia lat doświadczeń marki w produkcji bio kosmetyków przełożyło się na wysokie oceny w tym rankingu. Niewątpliwym liderem w kategorii „Artykuły toaletowe – szampony do włosów i ciała” zostały szampony i żele pod prysznic typu 2 w 1 (z czerwonymi owocami, z algami lub ze zbożami), które w jednej kategorii zajęły 1, 4 i 5 miejsce bardzo wyprzedzając konkurencję.
    
Zwycięzcą w pielęgnacji włosów została Kokosowa odżywka do włosów i balsam do stylizacji oraz Szampon do włosów farbowanych zdobywając pierwsze miejsca w swojej kategorii!
Bardzo wysoko ocenione zostały również kosmetyki do demakijażu: 
2-gie miejsca - Płyn do demakijażu oczu z wodą różaną
3-cie miejsce – Pianka do mycia twarzy z wodą różaną    

1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl