Cosnature

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nazwa cosnature® to połączenie głównego słowa „cos”, które oznacza wysokiej jakości oraz „naturę”, która odzwierciedla potężną siłę natury.

Cosnature® – certyfikowane naturalne kosmetyki ze 100% naturalnymi składnikami
to najbezpieczniejsza formuła zapewniająca naturalny i zdrowy blask.

 

Od 2013 roku COSNATURE z dużym zaangażowaniem oferuje klientom wspaniałe innowacyjne produkty o najwyższej jakości „made in Europe”.

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultranowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

Intensywne badania, nowoczesne technologie produkcji i profesjonalny system zarządzania jakością zapewniają najwyższą jakość własny zespół projektowy zapewnia atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo produktów. To firma, która wyznacza trendy, zamiast je ścigać. Prywatny instytut badawczy oraz bliska współpraca z renomowanymi instytucjami akademickimi zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo produktów.
Jakość, która nie musi wiązać się z kosztami. cosnature® oferuje doskonałą wydajność w niskich cenach. Każdy powinien sobie pozwolić na naturalne kosmetyki, aby dbać o skórę i włosy w zdrowy i naturalny sposób. Realizujemy to poprzez wycinanie nadmiernych kosztów, polegając w zamian na wydajności produktu. Nasza inwestycja? Jakość bez kompromisów.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: nature certyfikat  Znalezione obrazy dla zapytania: not animal tested

1 2 3 4

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl