Eubiona

Sortuj produkty
sortuj wg :

Piękno jest wyrazem dobrego samopoczucia i zadowolenia.
Eubiona oferuje sześć linii produktów dla wymagających klientów.
Łączą one codzienną pielęgnację z niezmienionymi aktywnymi składnikami z natury i delikatną troską o duszę.

Linie pielęgnacyjne FACE, BODY, SENSITIVE, HAIR, ACTIVE i SUN koncentrują się na składnikach pochodzących z rolnictwa ekologicznego i łączą je w innowacyjny sposób.

Jedynie wysokiej jakości naturalne substancje są wykorzystywane do szczególnej jakości produktów eubiona: cenne naturalne oleje, cenne ekstrakty ziołowe i szlachetne ekstrakty kwiatowe.


Fakty o marce Eubiona:

  • Produkty Eubiona są wytwarzane w sposób neutralny pod względem emisji CO2.

  • Wiele produktów Eubiona jest wegańskich. Wyjątek stanowią szminki do ust i krem ​​do stóp (wosk pszczeli), wodny lakier do włosów (szelak) oraz produkty z miodem i esencjami ziołowymi (czysty, nieprzetworzony miód).

  • Do produkcji kosmetyków, Eubiona używa tylko bardzo łagodnych cukrowych środków powierzchniowo czynnych. Nie mają one wad dla środowiska i rozpadają się w 100% w ciągu 48% godzin. Ponad 98% ulega biodegradacji nawet w ciągu 24 godzin.
    W rezultacie stosowanie produktów prysznicowych i szamponów eubiona nie zmniejsza mikroorganizmów.

  • Produkty Eubiona nie zawierają sztucznych konserwantów, substancji zapachowych ani barwników.

  • Kosmetyki Eubiona nie zawierają krzemu, minerałów i produktów ropopochodnych.

  • Procentowy udział naturalnych i organicznych składników jest wyraźnie pokazany dla każdego produktu.
  • Kosmetyki Eubiona są regularnie kontrolowane i certyfikowane przez ECOCERT Greenlife jako kosmetyki naturalne i organiczne: są to kosmetyki naturalne i organiczne zgodnie ze standardem Ecocert certyfikowanym przez Ecocert Greenlife, ten standard jest dostępny na stronie http://cosmetics.ecocert.com

  • Linie pielęgnacyjne Eubiona sprawiają, że pielęgnacja jest kompleksowym, harmonijnym i zmysłowym doświadczeniem dla Twoich klientów - pielęgnacja piękna w zgodzie z naturą.

 

1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl