Kolorowe kosmetyki naturalne Felicea - Luxurybynature.eu

Felicea

Sortuj produkty
sortuj wg :

Felicea, to polska marka kosmetyków naturalnych do makijażu. W ofercie znajdują się: kredki do oczu, konturówki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki, pomadki oraz kosmetyki prasowane: cienie, pudry, róże i bronzer.
W chwili obecnej marka posiada 51 kosmetyków naturalnych do makijażu, wytworzonych z naturalnych składników oraz mineralnych pigmentów, bez parabenów. 
Wszystkie produkty naturalne marki Felicea są bezglutenowe, dodatkowo kosmetyki prasowane są wegańskie.

Marka stawia na transparentność, dlatego mimo, że nie jest to wymóg konieczny, posiada drobiazgowy opis składu każdego z produktu naturalnego. Wyszczególnione są nawet najmniejsze ilości użytych komponentów. W ten sposób właściciele marki pragną zapewnić swoim klientom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania tych kosmetyków naturalnych.

Wszystkie prace laboratoryjne i produkcyjne nad kosmetykami naturalnymi Felicea, prowadzone są wyłącznie w Polsce, w dwóch laboratoriach: w Radomiu i Łodzi. Fabryki, w których opracowywane i tworzone są kosmetyki naturalne Felicea posiadają certyfikaty Dobrych Praktyk Produkcyjnych GMP.

1 2 3 4

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl