Krayna

Sortuj produkty
sortuj wg :

Karyna to nowy, polski producent kosmetyków naturalnych i w 100% wegańskich. 
Marka daje nam naprawdę szczery produkt, oparty tylko na tradycyjnych składnikach pochodzenia roślinnego.
Linia AY to urzeczywistnienie tego, co sami producenci myślą i widzą w pielęgnacji skóry i o życiu w ogóle. Celem było stworzenie serii w 100% wegańskiej, organicznej i do tego lokalnie, w świecie który znają.

Wszystkie składniki kompozycji kosmetyków naturalnych Krayna znaleźli w miejscu, gdzie się wychowali: pod Więcborkiem, na ichniejszej Krajnie. Udało się.

 

Krayna istnieje naprawdę. To piękna, zielona kraina pozbawiona większych ośrodków miejskich i zakładów przemysłowych, leży na styku województw Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego. Mimo swych oczywistych walorów nie jest najpopularniejszym kierunkiem turystycznym, co wychodzi jej tylko na dobre.
Niezliczone pagórki upstrzone jeziorami, tataraki skrywające siedliska dzikich ptaków, pełne zwierzyny lasy pachnące jeżynami. Właściciele marki postanowili wykorzystać jej nieskażony potencjał produkując kosmetyki na bazie roślin, które rosną właśnie tam. Okazało się, że wszystko co najlepsze dla skóry każdy z nas ma tak naprawdę pod ręką.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl