Lavera

Sortuj produkty
sortuj wg :

Od ponad 25 lat Laverana prowadzi na rynku sprzedaż kosmetyków naturalnych, które są produkowane zgodnie ze standardami dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych, które są dostępne w naszej drogerii ekologicznej. Każdy kosmetyk jest indywidualnie opracowany, wyprodukowany, umieszczony w opakowaniu, a następnie rozesłany na cały świat.
Wszędzie, gdzie jest to możliwe, firma wykorzystuje składniki roślinne pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych, obecnie jest ich ponad 300 i poddaje się je - podobnie jak produkty i opakowania - prawdziwemu "maratonowi" testów jakości. Produkcja odbywa się na najwyższym poziomie jakości przy wykorzystaniu tzw. "zielonej energii". Te produkty naturalne nie zawierają żadnych chemicznych konserwantów, substancji zapachowych i aromatów.

Wprowadzanie innowacji na rynku kosmetyków naturalnych, a tym samym aktywne kształtowanie i dalszy rozwój rynku są tak samo częścią strategii firmy jak standardy jakości produktów oraz ich skuteczność.
Laverana to przykład firmy, która osiągnęła sukces na rynku kosmetyków naturalnych. Od 25 lat Laverana tworzy trendy i kształtuje rynek prawdziwych kosmetyków naturalnych. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl