Mama i bobas

Sortuj produkty
sortuj wg :

Skóra dziecka jest bardzo wymagająca. 

Naturalna ochrona, którą ma tuż po przyjściu na Świat, bardzo szybko zanika a my, rodzice mamy za zadanie utrzymać ją w jak najlepszej kondycji.
Obecnie możemy znaleźć wiele produktów dla naszych pociech, ale czy skutecznych i z odpowiednim składem? Ten temat na pewno będziemy poruszać na naszym blogu. 

Musimy pamiętać o tym, że wiele składników może podrażniać tę bardzo cienką i delikatną powłokę. Warto znać nazwy szkodliwych i nieprzyjaznych składników dla skóry naszego malucha.
Delikatne substancje myjące oraz pielęgnacyjne znajdujące się w kosmetykach pochodzenia naturalnego, dają gwarancję wsparcia odbudowy płaszcza hydrolipidowego skóry oraz odpowiedniej ochrony.


Nie zapominaj o sobie Mamo! 
Twoje dobre samopoczucie ma ogromny wpływ na Twojego Malucha. Dbaj o siebie codziennie, bez względu na to czy jesteś w ciąży czy tuż po porodzie.

Balsamy i olejki pielęgnacyjne przeznaczone dla Mam i kobiet w ciąży są bogate w wiele cennych ekstraktów, które pomagają wrócić skórze do stanu sprzed ciąży. Chronią również przed nadmierną utratą wody, elastyczności czy rozstępami.

1 2 3 4 11 12 13

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl