Martina Gebhardt

Sortuj produkty
sortuj wg :

Martina Gebhardt oznacza Martinę Gebhardt, a nie anonimowych akcjonariuszy. Ta autentyczność kształtuje także jej rozumienie piękna. Nie jest pożądane, aby kobiety i mężczyźni kierowali się wspólnymi ideałami piękna. Piękno to coś więcej niż tylko wygląd. Wszystkich należy zachęcać do szukania własnej, wyróżniającej się ścieżki i do pielęgnacji urody. Zastanawiając się nad wewnętrznymi siłami i uwalniając się od zewnętrznych ograniczeń, odkrywasz swoją własną tożsamość i rozwijasz swoją wyjątkową indywidualność.

Ten komunikat dotyczy zwłaszcza naturalnego procesu starzenia. Podczas gdy „anti-aging” oznacza ciągłą walkę z utratą dziewczęcej gładkości, Martina Gebhardt podąża alternatywną ścieżką swojej filozofii „szczęśliwego starzenia się”. Odpoczywający ludzie - świadomi swojej tożsamości i indywidualności - promienieją naturalnością i radością życia. Są również piękni z upływem lat i zmarszczkami - bez konieczności odpowiadania rzekomemu ideałowi piękna.

Kosmetyki naturalne Martina Gebhardt są konsekwentnie naturalne:

  • w 100% naturalne, czyste surowce, takie jak cenne oleje i masła roślinne, delikatne aromaty z prawdziwymi olejkami eterycznymi i esencje spagiryczne z roślin leczniczych, które są uzyskiwane przy użyciu starożytnego procesu produkcyjnego i mają równoważący wpływ na Skóra.
  • jako kluczowy składnik Kremy zawierają wosk wełniany, tłuszcz, który naturalnie odzyskuje się z wody piorącej strzyżonej wełny owczej. Jest niezwykle cennym surowcem, ponieważ jest bardzo podobny do naszego naturalnego płaszcza ochronnego skóry i pomaga wiązać i magazynować wilgoć w skórze.

Szeroka gama obejmuje ponad 140 produktów do twarzy i ciała i jest całkowicie certyfikowana przez Demeter i IHTN (bez zwierząt). Kosmetyki naturalne nie zawierają wysuszącej gliceryny i alkoholu (z wyjątkiem toników). Typowe środki konserwujące można zastąpić dzięki wyrafinowanemu systemowi, którego łączące elementy - stabilne receptury, higienicznie zapakowane w opalowych pojemnikach szklanych i delikatna konserwacja dzięki olejkom eterycznym - zapewniają naturalną trwałość.

Jedną z głównych zasad Martiny Gebhardt jest pomijanie nieistotnego. Dlatego każdy składnik kosmetyków naturalnych jest również składnikiem aktywnym. Minimalistyczne przepisy zawierają niewiele składników jednak są one najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Dzięki temu, te naturalne kosmetyki są wyjątkowo czyste i przyjazne dla skóry. Dlatego są szczególnie odpowiednie dla alergików. Martina Gebhardt pozostaje wierna swoim wypróbowanym i sprawdzonym przepisom, które są zredukowane do tego, co jest konieczne, i przywiązuje wielką wagę do tego, aby nie ścigać wszystkich trendów.

1 2 3 4 5

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl