Melli Care

Sortuj produkty
sortuj wg :

MELLI care to bardzo wyjątkowa, polska marka stworzona z niesamowitej inspiracji. Bodźcem do jej powstania była rodzinna historia właścicielki– niełatwej, często bagatelizowanej choroby.
Obserwując codzienną małą-wielką walkę bliskiej osoby z cukrzycą, Pani Aleksandra postanowiła stworzyć produkt, który będzie wsparciem w tej trudnej i męczącej potyczce.
Przy udziale biotechnologów i biochemików na początku został stworzony krem do pielęgnacji dłoni i stóp, ponieważ to one stwarzają nie lada problem podczas zmagania się z tą chorobą, na którą cierpi na świecie aż 415 milionów osób i statystyki wciąż rosną (Światowa Organizacja Zdrowia określiła cukrzycę niezakaźną epidemią XXI wieku).
Wciąż za mało mówi się w jej przypadku o profilaktycznej pielęgnacji skóry. W przeciwieństwie do wielu producentów kosmetyków, pomysłodawczyni nie skoncentrowała się tylko na jednym aspekcie. Dzięki temu kremy do rąk i stóp MELLI care mają właściwości pielęgnujące, lecznicze i dostarczają prawdziwą przyjemność zmysłom.

Obecnie głównym celem marki jest zapewnienie kompleksowej linii kosmetyków o charakterze profilaktycznym. Vegańskie kremy, naturalne scruby już dostępne w ofercie dedykowane są dla wszystkich, którzy zmuszeni są – z różnych powodów – do szczególnej dbałości o skórę dłoni i stóp.

Podstawą każdej formuły są aktywne składniki naturalne, przyjazne dla skóry. Organiczna receptura wpływa bowiem na lepsze wchłanianie odżywczych składników zamkniętych w recepturze każdego preparatu MELLI care.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl