Mersea

Sortuj produkty
sortuj wg :

Szukasz naturalnej pielęgnacji skóry, jesteś wymagającym klientem szukającym innych produktów? Laboratoria MERSEA stworzyły dla Ciebie linię dermokosmetyczną opartą
na minerałach z Morza Martwego, które stymulują skórę i poprawiają metabolizm skóry,
nadając jej lepszy odcień skóry i dobry nawilżający wygląd.

 

Produkty MERSEA DEAD SEA wykorzystują minerały z Morza Martwego,
aby poprawić metabolizm skóry, a tym samym jej wygląd.

Kompozycja wód Morza Martwego jest wyjątkowa, zawiera magnez, potas, krzemionkę, sód i wapń wyższą niż wszystkie inne słone wody świata, wliczając w to oceany. 

Właściwości tych głównych minerałów to:

 

Efekt potasu, magnezu i sodu: Zapewnia energię komórkom skóry. Aktywuj enzymy, aby przyspieszyć regenerację komórek .
Efekt bromu: uspokaja i leczy choroby dermatologiczne
Efekt chloru: przyczynia się do równowagi minerałów w organizmie
Efekt wapnia: Wzmacnia błony komórkowe i łagodzi ból
Efekt siarkowy: keratynizacja komórek i dojrzewanie keratyny są związane z istnieniem wodoru i siarki. Bez tego minerału nie ma normalnego rogowacenia skóry. (Keratynizacja to proces, w którym komórki rosną i giną, tworząc substancję zwaną keratyną).
Żelazo: wpływa na produkcję melaniny i jest dystrybutorem tlenu w hemoglobinach. 

Dlaczego powinienem stosować kosmetyki MERSEA Dead Sea?

Pięć głównych przyczyn utraty minerałów w połączeniach skórnych to:
1.Naprężenie
2.Odżywianie
3.Słońce - Zbyt wiele promieni UVA i UVB, które niszczy cenne minerały i składniki odżywcze.
4.Transmisja może odgrywać pewną rolę w procesie starzenia i przy braku minerałów.
5.Styl życia - Zanieczyszczenie środowiska, palenie, alkohol, mało snu. 

Są dwie rzeczy, które możesz zrobić przeciw tej utracie minerałów ze skóry: zdrowszy i zrównoważony styl życia i zastąpienie materiałów mineralnych. W przypadku wymiany materiałów mineralnych Morze Martwe jest źródłem, które nie ma sobie równych, zarówno ze względu na wysoką koncentrację, jak i ze względu na pojedyncze połączenie minerałów, których nie znajdzie się nigdzie indziej na ziemi.

 Korzystne działanie minerałów z Morza Martwego znane jest od tysięcy lat. 
Król Dawid, król Salomon i królowa Saby założyli na jej brzegach pałace termiczne. Cleopatra wygrała, za wysoką cenę, wyłączne prawa regionu Morza Martwego. Wydała rozkaz budowania fabryk farmaceutycznych i kosmetycznych, które czerpały surowce z Morza Martwego.

Kleopatra zanurzała się w kąpielach błotnych na słynnym Morzu, aby leczyć jej delikatną skórę! Dlaczego więc nie mielibyśmy również mieć prawa do opieki nad królową? 

Sole z Morza Martwego są prawdziwym koncentratem uspokojenia i dobrego samopoczucia. Możesz zafundować sobie produkty z Morza Martwego w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych. Jeśli wolisz rozpieszczać swoje ciało w domu, produkty MERSEA są koniecznością.

Rozwijająca się branża zdrowia i urody położona nad brzegami Morza Martwego została doceniona
i znana na całym świecie, a branża turystyki zdrowotnej na jej brzegach stała się częścią usług medycznych oferowanych pacjentom przez różne firmy ubezpieczeniowe. Marki kosmetyczne stworzone na bazie skarbów Morza Martwego, a także cenione laboratoria badawcze są teraz bardziej znane niż kiedykolwiek i można je znaleźć na półkach najbardziej prestiżowych sklepów kosmetycznych. Jedną z najbardziej znanych marek jest MERSEA


MERSEA od 2001 roku rozszerza uzdrawiające moce Morza Martwego na całym świecie.
Firma specjalizuje się w eksporcie i dystrybucji kosmetyków pielęgnacyjnych i pielęgnacyjnych, starannie opracowanych przez połączenie odmładzających minerałów z Morza Martwego i jego regionu z aromatycznymi olejkami i roślinami ekstrakty.

Produkty, które eksportujemy i dystrybuujemy, są najwyższej jakości, wykonane wyłącznie
z naturalnych składników. Posiadamy ogromną i bogatą kolekcję produktów kosmetycznych z Morza Martwego (ponad 180 produktów) i wciąż rośnie. MERSEA opracowała idealne formuły dla naturalnych produktów do pielęgnacji urody; produkty wytwarzane z naturalnych składników o doskonałej chłonności, ochronie i właściwościach pielęgnacyjnych.

Produkty MERSEA Wyprodukowane według najwyższych standardów jakości
(kosmetyki GMP, ISO 9000, CPNP itp.) Nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego,
nigdy nie były testowane na zwierzętach, a co najważniejsze, chronią skórę przed szkodliwym wpływem na środowisko.MERSEA wierzy, że każdy z nas ma unikalne wymagania pielęgnacyjne. Dlatego stale ewoluujemy nasze składniki i produkty, aby dostosować się do różnych preferencji dotyczących koloru, zapachu i wilgoci.

Morze Martwe to wyjątkowy zbiornik wodny, w przeciwieństwie do każdego innego na powierzchni ziemi, tutaj znajdują się niektóre z najważniejszych punktów dotyczących Morza Martwego.

-Morze Martwe to najniższy punkt na ziemi 417 metrów (1,373 stopy) poniżej poziomu morza.
-Jest największym "Natural Spa" na świecie.
-Mini-wszechświat z własnym unikalnym mikroklimatem. 
-Średnio 330 pełnych dni słonecznych rocznie. 
-Kosmetyki z Morza Martwego są wyjątkowe: bogate w rzadkie minerały, produkty te zapewniają wyjątkowy komfort i wydajność.
-Najsolniejsze i najbardziej mineralne na świecie. 
-Każdy może unosić się na swoich wodach. 
-Jego termo-mineralne źródła były chwalone od tysiącleci.
-Słynie z mineralnego czarnego błota.

Morze Martwe oferuje swój wkład w leczenie chorób skóry i niektórych objawów bólu związanego z artretyzmem i reumatyzmem.

Wszystkie produkty MERSEA zawierają najwyższej jakości minerały z Morza Martwego w unikalnych formulacjach, które zapewniają stymulację, odnowienie, głębokie oczyszczanie i mineralizację skóry. Każdy składnik tych produktów został starannie dobrany przez ekspertów w celu zapewnienia optymalnej ochrony skóry, a także wysokiej zdolności penetracji przez skórę właściwą.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl