Naturativ

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ludzie od tysięcy lat używali czystych, naturalnych substancji, aby odżywić, ukoić, ochronić skórę i włosy. Natura oferuje miliony rozwiązań kosmetycznych.

Do komponowania kosmetyków Naturativ używanych jest ponad 300 surowców. Wszystkie z certyfikatem lub dokumentacją eko. Czyste naturalne surowce, to nie tylko eko-alternatywa, to wykorzystanie mocy natury najlepiej jak tylko się da. Obecna naturalna kosmetologia oferuje wiele bardzo nowoczesnych naturalnych surowców.

 

Żaden składnik nie jest przypadkowy. Kompozycje kosmetyków są przygotowywane z ogromną uważnością. Kosmetyk naturalny ma działać i cieszyć, dlatego te polskie perły powstają długo - są przemyślane i dopieszczone.

Kosmetyki naturalne Naturativ to to, co najlepsze z natury w połączeniu innowacją.
Naturalność ta jest potwierdzona certyfikatem Nature. Odróżnia to od producentów wielu marek, które są opisywane jako naturalne, ale ich składy tego nie potwierdzają. Naturativ to pierwsza i jedyna w Polsce marka z tym luksusowym certyfikatem.

Kosmetyki powstają bez kompromisów, konsekwentnie według rozpoznawalnych na całym świecie zasad certyfikacji Natrue. Dzięki temu każdy z nas, niezależnie od tego, gdzie nabędzie kosmetyk od Naturativ, zawsze ma pewność, że trzyma w ręku produkt prawdziwie naturalny.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl