Odylique by Essential care

Sortuj produkty
sortuj wg :

Założycielka marki, Margaret, zaczęła wytwarzać produkty do pielęgnacji skóry z naturalnych składników ponad 30 lat temu.

Kosmetyki „konwencjonalne” nie pasowały do ​​jej skłonnej do alergii skóry i desperacko szukała lekarstwa na problemy z wypryskiem swojej rodziny. Uważała, że ​​musi istnieć zdrowszy, skuteczniejszy sposób pielęgnacji skóry niż stosowanie ropy naftowej i sztucznych dodatków. Uzbrojona w kwalifikacje ziołolecznictwa i aromaterapii oraz pasję do geniuszu natury, postanowiła stworzyć naprawdę skuteczne preparaty oparte na organicznych ziołach, olejkach roślinnych i naturalnych składnikach aktywnych, które byłyby kompatybilne z najbardziej wrażliwą skórą

Rezultatem była marka Essential Care, która została przemianowana na Odylique (co oznacza „moc natury”), którą założyła jako firma ze swoją córką Abi i mężem Colinem w 2003 roku. Nadal pozostaje firmą rodzinną prowadzoną przez Abi i Margaret i wspieraną przez wspaniały zespół.

Odylique, opracowane przez Margaret, jest wytwarzane ręcznie w warsztacie w Suffolk - nie jest zlecane do fabryki. Jest to dość niezwykłe w produkcji kosmetyków do pielęgnacji skóry i zapewnia najwyższy poziom jakości i świeżości produktu.

1 2 3 4 5 6

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl