Organic Life

Sortuj produkty
sortuj wg :

Marka Organic Life wywodzi się z ponad 20 letniej tradycji produkcji kosmetyków naturalnych zawierających ekstrakty z roślin leczniczych. Nazwa Organic Life została zmieniona w 2016 roku z ATW BeautyLab, zmieniono także w 100% składy kosmetyków.

Organic Life jest wyłącznym producentem Fitoregulatorów - to kosmetyki, które regulują pracę metabolizmu za pomocą ziół, dodatkowo, to chroniona patentem kategoria kosmeceutyków z ekstraktami botanicznymi o działaniu terapeutycznym.

 

Organic Life nie ulega modom – stosuje składniki, których skuteczność jest potwierdzona przez badania kliniczne, a ich wyniki publikowane są w czołowych światowych periodykach dermatologicznych i kosmetologicznych. Co sezon pojawiają się „cudowne” składniki aktywne, które stosuje wiele firm żeby być „na czasie” – mezzo lasery, czynnik antygrawitacyjny, Komórki macierzyste, olej arganowy, itd…

Organic life nie ma w swoich składnikach pochodnych ludzkich komórek. ( w UE jest to zakazane! )

 

Firma używa naturalnych emulsji ciekłokrystalicznych z certyfikatem Ecocert COSMOS odpowiednim dla produktów organicznych. Unikalny system konserwujący dopuszczony do stosowania w kosmetykach naturalnych, spełnia Europejskie standardy Safety Assessment oraz posiada certyfikat Ecocert. Została opracowana innowacyjna baza myjąca o konsystencji lekkiego balsamu, której składniki dopuszczone są dla dzieci.

 

Składniki tych kosmetyków naturalnych o masie poniżej 3000Da mogą penetrować skórę i wnikać do krwiobiegu dlatego tak ważne jest jakich kosmetyków używamy. Organic Life stosuje składniki z firm i krajów, które gwarantują 100% czystość chemiczną. Krytyczne składniki aktywne (wyciągi roślinne) firma produkuje sama z ziół z certyfikowanych plantacji. 

Kosmetyki Organic Life wyróżniają się bardzo wysokimi stężeniami organicznych wyciągów roślinnych. Produkty pozbawione są substancji powszechnie uważanych za szkodliwe tj. parabeny, oleje mineralne, sls/sles i mogą być używane przez klientów o cerach wyjątkowo wymagających i problematycznych.

1 2 3 4 8 9 10

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl