Organic Works

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wszystkie kosmetyki naturalne marki Organic Works są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Organic Works zawsze będzie pracować ze składnikami pochodzącymi z natury, o ile to możliwe, zamiast używać składników syntetycznych. Każdy składnik pozyskiwany jest z najwyższą dbałością o środowisko i szacunkiem dla dobrostanu zwierząt.

Co oznacza ECOCERT?
W przypadku obu etykiet Ecocert Standard, organizacja nakłada wymóg, aby co najmniej 95% wszystkich składników było naturalnego pochodzenia.

Co najmniej 95% wszystkich składników roślinnych zawartych w mieszance i co najmniej 10% wszystkich składników wagowych musi pochodzić z rolnictwa ekologicznego.

Co najmniej 50% wszystkich składników roślinnych zawartych w mieszance i co najmniej 5% wszystkich składników masy musi pochodzić z rolnictwa ekologicznego.

MARKA JEST W TRAKCIE CERTYFIKACJI  ECO CERT COSMOS ORGANIC


Nie dla testów na zwierzętach
Marka Organic Works jest przeciwna testom na zwierzętach i żadne kosmetyki Organic Surge nie są testowane na zwierzętach.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy odwiedzić stronę www.ecocert.com, która w pełni wyjaśnia proces pozyskiwania składników wolnych od okrucieństwa.

 

 

Marka Organic Works, to nowa odsłona Organic Surge - magazyny oraz hala produkcyjna spaliła się w listopadzie 2019 roku. Po kilku miesiącach firma podniosła się i wprowadziła na rynek nową markę kosmetyków naturalnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl