Naturalne kosmetyki marki orientana - Luxurybynature.eu

Orientana

Sortuj produkty
sortuj wg :

Orientana to polska marka stworzona przez osoby ceniące ekologiczny styl życia i kulturę Azji.

Te kosmetyki naturalne powstają w dwóch fabrykach: w Indiach i Tajwanie, gdzie producent ma stały dostęp do świeżego, najwyższej jakości surowca. Fabryka w Indiach posiada certyfikat produkcyjny według zasad Ayurveda, Siddha, Unani nadawany przez rząd indyjski.

Kosmetyki naturalne Orientana- to kosmetyki bez parabenów, pochodnych ropy naftowej (parafiny, oleju mineralnego, wazeliny), silikonów, PEGów, szkodliwych barwników i sztucznych zapachów.
Wwizytówką producenta jest restrykcyjnie sprawdzany skład. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają surowców zwierzęcych, wyjątek stanowi wosk pszczeli, kozie mleko i śluz ślimaka - pozyskiwane bez szkody dla zwierząt. Wszystkie kosmetyki są przebadane dermatologicznie.

Co wyróżnia kosmetyki marki? Stosowane są tylko naturalne, nieprzetworzone ekstrakty roślinne:

-tłoczone na zimno oleje roślinne,
-masła roślinne,
-świeże ekstrakty roślinne.

Tak przygotowane kosmetyki naturalne, nie tracą swoich cennych wartości. Dzięki temu produkty przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę. Nie podrażniają i nie uczulają. Część kosmetyków przygotowywana jest ręcznie, w oparciu o sprawdzone receptury i wiedzę tradycyjnej medycyny azjatyckiej. Producent stara się, aby opakowania naszych kosmetyków były jak najprostsze - biodegradowalne lub podlegające recyclingowi, przez to przyjazne dla środowiska. 

1 2 3 4 6 7 8

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl