Perfect Cup

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kubeczki menstruacyjne  to nowoczesne podejście do "tych dni". Zapewnia każdej z nas pełną ochronę oraz komfort. Perfect Cup to polska marka, która odniosła ogromny sukces na rynku, dzięki swojej innowacyjności i spojrzeniu na codzienne sprawy okiem kobiety.

Kubeczek to produkt zero waste, co oznacza, że przeznaczony jest do wielorazowego użytku, dzięki czemu nie tylko oszczędzamy - a co najważniejsze generujemy o wiele mniej śmieci przez co przyczyniamy się do ochrony środowiska.


Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup to produkt, który został wykonany z najwyższej jakości silikonu medycznego Silpuran. Zastosowany surowiec jest bezpieczny dla zdrowia, nie powoduje podrażnień, alergii, a także nie wysusza delikatnej śluzówki pochwy.

Jest w 100% wolny od plastiku, lateksu, chemii oraz drażniących substancji, które niestety często pojawiają się w tradycyjnych, nieekologicznych podpaskach czy tamponach. Kubeczek Perfect Cup jest  idealną alternatywą dla tamponów i podpasek jednorazowych.

Jego zaletami są elastyczność, ergonomiczność, komfort użytkowania ze względu na to, że jest niewyczuwalny. Kubeczek menstruacyjny zapewnia ciągłą ochronę nawet do 12 godzin bez konieczności jego opróżniania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl