Puro BIO

Sortuj produkty
sortuj wg :

"Inspiruj, zwiększaj świadomość i zmieniaj świat makijażu w kierunku zdrowszej i bardziej zrównoważonej przyszłości.
W jaki sposób chcemy to osiągnąć? Chcemy zlikwidować różnice między wydajnością makijażu syntetycznego i makijażu organicznego. Aby zagwarantować wszystkim możliwość korzystania z produktów kosmetycznych, które nie szkodzą zdrowiu skóry". - to dewiza marki kosmetyków naturalnych Puro BIO. #bebetter

 

Producent ciągle jest w rozwijaniu swojej tożsamościrynkowej, pojmowania i tworzenia produktów bio tylko z podstawowych składników, z pochodzenia naturalnego. Inspirację czerpie z potrzeb ludzi na całym Świecie.

Kosmetyki PuroBIO, to zapewnienie o bezpieczeństwie kosmetyków naturalnych wprowadzonych na rynek. Wszelkie organiczne certyfikacje kosmetyków Puro BIO gwarantują, że wszyscy, którzy chcą znaleźć kompromis pomiedzy pięknem i zdrowiem znajdą go właśnie w tych kosmetykach naturalnych.


Pierwszy dogmat, który marka PuroBIO zdecydowała się obalić, to ten, który mówi, że to co bio i eko musi być drogie. Dewizą marki jest doprowadzenie do stanu rzeczy, który ukaże, że wszystko co naturalne winno być dostępne dla każdego. I w ten sposób puroBIO od samego początku prezentowało produkty na rynku w przystępnej i rozsądnej cenie.

Szeroka gama kolorów i odcieni
Kolejne przekonanie na temat produktów ekologicznych, które przedsatwiciele postanowili obalić, to to, że kosmetyki do makijażu pochodzenia naturalnego mają małą różnorodność kolorystyczną i zawężoną gamę odcieni. Intensywność i szeroką paletę barw, możesz sprawdzić w naszej ofercie :)

Tworzenie produktów ekologicznych nie powinno ograniczać zakresu kolorów. Celem nie jest wykluczenie, ale umożliwienie swobodnego wyrażania kreatywności wszystkich. W rzeczywistości udało się stworzyć szeroką i różnorodną gamę produktów.

 


logo vegan oklogo natruelogo-bunny-peta-purobio-cosmeticslogo nickel testedlogo cosmetici biologici

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl