Rainbow

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wysoka jakość filetów z liści była na pierwszym planie od samego początku. Sekret, a także wykorzystanie i przetwarzanie tej rośliny leczniczej były nieustannie badane.

Długie, udane badania i współpraca z ekspertami z branży doprowadziły do ​​ogromnej wiedzy na temat rośliny aloesu: od optymalnych warunków uprawy, delikatnego przetwarzania i decydujących cech jakościowych. Dzięki temu nasi klienci otrzymują naturalne kosmetyki, soki z aloesu i surowce najwyższej jakości.

Początkowo był to tylko surowiec, rzeczywisty sok z aloesu pochodzący z certyfikowanej uprawy ekologicznej, który Rainbow stosował i sprzedawał. Rosnące zainteresowanie i zaufanie do skuteczności rośliny aloesu doprowadziły do ​​wzrostu zapotrzebowania na produkty do pielęgnacji skóry z aloesem. Rainbow podjęła się tego wyzwania i opracowała produkty kosmetyczne o wysokiej zawartości aloesu, a zatem o wysokiej skuteczności.

 

Ponieważ zrównoważony rozwój i harmonia z naturą są dla producenta bardzo ważne, firma jest certyfikowana ekologicznie od ponad 15 lat.

 

Linia kosmetyków naturalnych aloecare z aloesem z certyfikowanych upraw ekologicznych jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie naturalną pielęgnacją skóry i wysokiej jakości ziołowymi składnikami. Produkty aloecare są wytwarzane zgodnie ze ścisłymi wymogami certyfikowanych kosmetyków naturalnych i posiadają pieczęć BDIH. Oczywiście oznacza to rezygnację z testów na zwierzętach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl