Speick

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ekologia, regionalność i ludzkość
Ponieważ szacunek dla ekologii pomaga w rozwoju marki Speick Naturkosmetik, jej celem biznesowym jest ochrona elementów podtrzymujących życie, takich jak ziemia, powietrze, woda i światło oraz wykorzystywanie ich tak ostrożnie jak to możliwe.

Energią, emisjami i odpadami należy również zarządzać w odpowiedzialny, zrównoważony sposób, zgodnie z obecnymi postępami. Producent zwraca równie wielką uwagę na kwestię zachowania zasobów surowcowych.

Zaangażowanie społeczne jest również bardzo ważne i stanowi centralny punkt działalności producenta tych kosmetyków naturalnych. W tym obszarze założeniem jest „bycie człowiekiem i ciągły rozwój”.
Każda osoba jest traktowana jako jednostka i ma fundamentalne znaczenie w procesie pracy i powstania kosmetyków.

Wybierając partnerów biznesowych, przywiązywana jest duża wagę do uczciwego handlu i regionalności. Ceny muszą odpowiadać jakości tych naturalnych produktów. Odległości transportowe i równowaga ekologiczna są również ważnymi czynnikami decydującymi o podjeciu współpracy.

Marka SPEICK oznacza zatem wszystkie te wartości i cechy. Jakość wszystkich produktów odzwierciedlają wyniki w konkursach oraz zdobyte przez Speick Naturkosmetik nagrody przyznawane przez użytkowników. Wysoki procent produktów został również oceniony przez magazyn ÖKO-Test i opatrzony pieczęcią BDIH dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych.

 

 

1 2 3 4 5 6

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl