The Konjac Sponge

Sortuj produkty
sortuj wg :

CO TO JEST KONJAC?

Ziemniak Konnyaku  to wieloletnia roślina pochodząca z Azji i można ją znaleźć dziko rosnącą na bardzo dużych wysokościach. Całkowicie naturalne źródło pożywienia- Konjac to w 97% woda, bogata w dobro mineralne i mało kalorii. Roślina jest naturalnie zasadowa, dzięki czemu skóra jest idealnie wyważona.

 

Czysty Konjac marki The Konjac Sponge nie zawiera substancji chemicznych, barwników, dodatków i substancji drażniących. W 100% biodegradowalny i w pełni zrównoważony, bogate w wilgoć włókno roślinne jest ręcznie mieszane z naturalną wulkaniczną wodą, aby stworzyć te fantastyczne gąbki.

 

UŻYWANE DO PONAD 1500 LAT
Konnyaku jest używany w Korei, Japonii i Chinach od ponad półtora wieku jako lekarstwo, żywność, środek wspomagający odchudzanie i produkt kosmetyczny. Ze względu na właściwości zdrowotne hodowanej rośliny, Gąbka Konjac została pierwotnie stworzona dla delikatnej skóry dziecka.

 

ZOBOWIĄZANIE ETYCZNE
Jesteśmy dumni, że możemy dystrybuować produkty noszące symbole Leaping Bunny i Vegan Society jako znaki zaangażowania producenta w wytwarzanie naturalnej, delikatnej i porządnej pielęgnacji skóry. Wszystkie gąbki są testowane pod względem autentyczności i czystości, jednak wiele gorszych produktów jest często produkowanych masowo w złej jakości, nieetycznych fabrykach i używa niskiej jakości, nieczystych materiałów.

 

KORZYŚCI
Gąbki Konjac to 100% naturalne włókno roślinne!
Wypełnione minerałami  i przeciwutleniaczami 
Nietoksyczny, w 100% wolny od zanieczyszczeń, Bezpieczny dla środowiska, Przyjazny dla Ziemi
100% wolny od okrucieństwa i certyfikowane dla wegan
Naturalnie zrównoważony
100% bez sztucznych dodatków
100% biodegradowalny

 

1 2 3 4

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl