Ulrich Naturlich

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania, wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie (biodegradowalne).

Nie zawierają fosforanów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane. 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania zgodne z programem niemieckiego związku ochrony zwierząt.

Oferowane produkty, produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry. 
Producent, od lat pracuje nad tym, by dobrać produkty, których z czystym sumieniem może ożywać każdy i polecać je z czystym sumieniem. W ten sposób powstały środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

Ulrich natürlich aktywnie bierze udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego ich produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku. 
W ten sposób  firma jak i Klienci pomagają w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy, produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań. 
Przynosi to korzyść również Tobie :).

Wszystkie produkty można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl