Yuhme

Sortuj produkty
sortuj wg :

"Jak mogę oczekiwać, że moje dzieci będą dorastać dzięki unikalnemu sposobowi patrzenia na świat, jeśli będę żył życiem w taki sam sposób jak wszyscy inni?"

Yuhme to szwedzka firma powstała z problemu... Tak, dokładnie tak.

Jak wiele innych małżeństw założyciele marki mieli problem z tym, że mało czasu spędzali ze swoją rodziną, dziećmi. "Dlaczego musimy spędzać codziennie 8 godzin z dala od naszych dzieci i siebie nawzajem, robiąc coś, co ma znaczenie mniejsze niż to, co jest tutaj?"-takie pytanie padło od założycielki marki do jej męża.


Alex bardzo szybko zaczęła poddawać się myślom o stworzeniu czegoś nowego i w pełni innowacyjnegom. Chciała pomóc środowisku naturalnemu - Skandynawia to miejsce, w którym nierzadko spotkamy się z odwiertami powstałymi na skutek szukania bądź wydobycia ropy naftowej.
Nie tylko są to niebezpieczne miejsca ze względów bezpieczeństwa aleprzede wszystkim z punku biologicznego. 


Kiedy przyszły jej na myśl butelki, szukała produktu, z którego mogłyby powstać.
Całkiem przez przypadek, po przejściu kilku prób i badań, natrafili na rodzaj bioplastiku, który nie był produkowany z olejów a z trzciny cukrowej. Produkcja każdej tony takiego materiału, to aż 2,4 tony dwutlenku węgla mniej! Każda zakupiona butelka Yuhme, to 6 miesięcy czystej wody pitnej dla jednej osoby w Republice Środkowoafrykańskiej zapewnionej przez partnera marki Water for Good "Żyjemy dzięki temu, co otrzymujemy, ale tworzymy życie dzięki temu, co dajemy" - W. Churchill

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl